הפועל ראשון לציון
האתר הרשמי
 
ראשוניה
 
 

טכס סיום עונה במועדון לשנת 2010\2009

4/06/2010 11:00

 

הפועל ראשל"צ מסיימת עונה / רענן לוי

 

בטכס שנערך אתמול (יום ה' 03.06.10) באצטדיון הברפלד בנוכחות אנשי הספורט בעיר, מאמנים, שחקנים והורים, חגגה הפועל ראשל"צ בכדורגל את סיום עונת  2009/2010 כשגולת הכותרת היא שני גביעי המדינה, אשר בה זכו קבוצות הטרום ב' ע"ש סולרסקי וקבוצת הנוער של המועדון.

את הטקס אשר ארגן והנחה אפרים ווימן הוותיק כיבדו בנוכחותם, מחזיק תיק הספורט בעיר "המלך" איתן שלום, סגן ראש העיר דוד ביטן שהיה בעבר יו"ר הפועל ראשל"צ, אמיר סולרסקי סמנכ"ל החברה העירונית לתרבות ולספורט ורז קינסליך חבר מועצת העיר.

רביב ספיר מבעלי הקבוצה, שזה אך שב ממסעו עם נבחרת הכדורגל של ישראל מדרום אמריקה, חשף את המוטו של המועדון "ראשוניזם – השגיות ללא יהירות" ובירך על כך, שהחזון שלו מתממש לנגד עיניו ותהליך פיתוח וגידול השחקנים הצעירים של האגודה משיב לו על כך בתארים בדמות גביעי המדינה ובהשתתפות בשלבים הסופיים של הגביע, תוך שהוא מציין שהפועל ראשל"צ זהו המועדון היחיד שהביא שני גביעי מדינה העונה.

עוד הוסיף רביב והודה לשותפו רון חדד, למנכ"ל יעקב הלל, לבנצי פנקס יו"ר מח' הנוער ולאפרים ווימן ולשאר אנשי המקצוע של המועדון על עבודתם המאומצת והברוכה.

בסיום הטכס הוקירו בראשל"צ את עבודתם של המאמנים שסיימו דרכם במועדון והעניקו להם גביעים, כמו כן הוענק גביע לשחקן המצטיין של האגודה, תומר לוי, שחקן נערים א' ששולב ממחצית העונה במשחקיה של קבוצת הנוער.

תמונות מטכס הסיום:

 

 
תומר לוי בשנתו הראשונה בנוער מקבל את גביע השחקן המצטיין של המחלקה מרביב ורון, תמשיך ככה ילד ו....


הגביע ששימח כל כך הרבה אנשים באותו יום, (עד עכשיו)...
ביטן ספיר חדד והלל מביטים בסיפוק רב על דור העתיד של המועדון והעיר כולה...הלהטוטן בעבודה...טרום ב' עם הגביע שלה, הישג נפלא לקבוצה.איתן שלום נושא דברים במהלך הטכס


 

הקו המנחה!

הדפסשלח לחבר
 
2007 © כול הזכויות שמורות להפועל ראשון לציון